Halve finale uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
Arends
vd Ham
Jansen
vd Wal
Vereniging Klasse Regio  
Hoogeveen (zon)
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
MVV Alcides
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
CSVC
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Hardenberg '85
MVV Alcides
2-2
CSVC
Hoogeveen (zon)
1-3
MVV Alcides
SVBO (zon)
2-1
Hardenberg '85
CSVC
0-3
SVBO (zon)
Hoogeveen (zon)
4-5
MVV Alcides
CSVC
3-1
SVBO (zon)
Hardenberg '85
6-1
Hoogeveen (zon)
MVV Alcides
1-3
CSVC
SVBO (zon)
1-3
Hoogeveen (zon)
Hardenberg '85
8-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MVV Alcides
4 3 1 0 10 10 5 5
Hoogeveen (zon)
4 3 0 1 9 17 11 6
SVBO (zon)
4 2 0 2 6 14 9 5
CSVC
4 1 0 3 3 6 9 -3
Hardenberg '85
4 0 1 3 1 6 19 -13
Hoogeveen (zon)
22. Serkan Akbas
3. Levon van Dijk
6. Saber Hendriks
7. Jearl Margaritha
8. Menno Heerkes
12. Tom Heerkes
15. Kjelt Engbers
17. Bjorn Zwikker
Theo Kriekjes (Coach)
Rob Coulier (Verzorger)
Algret Smit (Teammanager)
SVBO (zon)
19. Lennon Ebeltjes
2. Jelmer Scholtens
3. Stefan Kuper
4. Nick Hidding
6. Twan Waidijk
9. Roy Jagt
11. Ronald Gerdes
17. Rene Wolbers
Marc Hegeman (Trainer)
Mark Benes (Trainer)
Richard Veringa (Leider)
Hardenberg '85
1. Elroy Wolbink
2. Ruben Peltjes
4. Joran Veurink
6. Berend Weiden
7. Rick Koelman
8. Peter Gerholt
10. Roy Meijerink
11. Lars Jansonius
17. Joep Nonkes
Marco Hollak (Trainer)
Emiel Maat (Trainer)
Dennnis van Dijk (Trainer)
Albertjan van de Berg (Leider)
MVV Alcides
22. Xander Jager
8. Koen Romme
11. Nick Kuiper
16. Jari Mooij
17. Tristan Veelo
18. Boye Keizer
19. Frank Fokke
20. Sil Kuurman
21. Marnix Jager
Ryan Luyckx (Trainer)
Olaf de Grip (Trainer)
Roelof Boven (Leider)
CSVC
1. Richard Pieterman
2. Ruben Assen
3. Jurriaan Veldhuis
6. Bart Turien
7. Rick Bos
8. Hilko Koster
9. Bram Maes
13. Ruben Meijer
15. Dylan Huizing
Reinoud Haak (Trainer)
Michael Wiegmann (Leider)
Ramon Bosch (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

B - de Citadel, Dedemsvaart

Scheidsrechter(s)
Blokhuis
Venekamp
de Graaf
Meems
Vereniging Klasse Regio  
Elim
2J Noord Zaterdag
Hoogeveen (zat)
3D Noord Zaterdag
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
DZOH
2J Noord Zaterdag
Germanicus
2L Noord Zondag
Thuis Uit    
Noordscheschut
DZOH
1-1
Germanicus
Elim
1-0
DZOH
Hoogeveen (zat)
0-1
Noordscheschut
Germanicus
3-1
Hoogeveen (zat)
Elim
0-1
DZOH
Germanicus
1-1
Hoogeveen (zat)
Noordscheschut
4-1
Elim
DZOH
2-3
Germanicus
Hoogeveen (zat)
1-1
Elim
Noordscheschut
0-5
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
4 2 1 1 7 10 6 4
Hoogeveen (zat)
4 2 1 1 7 6 3 3
DZOH
4 1 2 1 5 5 5 0
Germanicus
4 1 2 1 5 4 5 -1
Elim
4 1 0 3 3 3 9 -6
Elim
Nog niet bekend.
Hoogeveen (zat)
1. Raimon Benjamins
4. Eduard Kobes
5. Ruben de Haas
8. Marco Santing
10. Marcel Linthorst
11. Dylano Wolters
14. Joy Eising
22. Zifyon Djababoe
21. Michel Schoonbeek
Edward Sabandar (Trainer)
Jarno Heet (Trainer)
John Bruins (Leider)
Ronald Post (Leider)
Degrit Kolhek (Verzorgster)
Noordscheschut
1. Wiebe Zinger
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
5. Ton Kamping
6. Nick Koster
7. Melvin Mol
8. Danny Kiekebelt
9. Aron Boer
10. Robin Sikken
23. Tristan Vos
Marc van Meel (Trainer)
Martin Morsink (Leider)
Ger Jan Brakel (Leider)
Rick Wasse (Verzorger)
DZOH
Nog niet bekend.
Germanicus
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

C - Het Activum, Hoogeveen

Scheidsrechter(s)
Domhof
Harmelink
vd Hoek
Kaya
Vereniging Klasse Regio  
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
Dalen
2L Noord Zondag
Rolder Boys
2L Noord Zondag
DOS '37
1D Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Dalen
Rolder Boys
1-2
DOS '37
MSC
1-5
Rolder Boys
Bergentheim
2-3
Dalen
DOS '37
4-1
Bergentheim
MSC
1-2
Rolder Boys
DOS '37
7-0
Bergentheim
Dalen
4-4
MSC
Rolder Boys
4-3
DOS '37
Bergentheim
0-6
MSC
Dalen
1-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MSC
4 3 0 1 9 12 8 4
Bergentheim
4 2 1 1 7 14 8 6
Dalen
4 2 1 1 7 12 8 4
Rolder Boys
4 2 0 2 6 14 8 6
DOS '37
4 0 0 4 0 2 22 -20
MSC
1. Leon Knol
2. Thom van Lingen
3. Stef Beute
4. Matthijs Verheul
9. Camiel Fidom
10. Jim Veltmaat
11. Noah Schuurman
20. Ronan Zwaagstra
Berry Zandink (Trainer)
Guido Broers (Trainer)
Johan Kijff (Leider)
Hajo vd Helm (Verzorger)
Bergentheim
1. Rolf Timmer
4. Jasper van Opijnen
6. Tygo Bril
7. Jeffry Plaggenmarsch
9. Nick Buitenhuis
10. Martijn Pouwels
12. Corne Roelofs
15. Ronnie Hakkers
Bert Snippe (Trainer)
Johan Stoeten (Leider)
Siem de Haan (Verzorger)
Dalen
1. Rick Braam
4. Marijn Verdoold
5. Koen Althof
6. Ruben Sinnema
7. Steven Balstra
8. Nick Schuiling
10. Tijmen Venhorst
19. Roy Renkema
2. Jesper Kroesen
René Koelink (Leider)
Rolder Boys
3. Niels Stoffers
6. Marnick Ottens
7. Ferdi Hidding
8. Frank Suurd
10. Sander Jansen
14. Gillis Laernoes
17. Jeroen Knol
23. Michel Bakker
DOS '37
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

D - 't Grootveld, Dalen

Scheidsrechter(s)
Aalders
Draaijer
Pals
Sanders
Vereniging Klasse Regio  
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
Pesse (zon)
3D Noord Zondag
Emmen
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
de Weide
2J Noord Zaterdag
Sc Angelslo
4D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Emmen
de Weide
2-1
Sc Angelslo
Gramsbergen
2-3
de Weide
Pesse (zon)
1-3
Emmen
Sc Angelslo
4-0
Pesse (zon)
Gramsbergen
1-3
de Weide
Sc Angelslo
5-2
Pesse (zon)
Emmen
0-3
Gramsbergen
de Weide
3-2
Sc Angelslo
Pesse (zon)
2-3
Gramsbergen
Emmen
3-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Gramsbergen
4 4 0 0 12 12 5 7
Emmen
4 3 0 1 9 9 4 5
Pesse (zon)
4 2 0 2 6 7 9 -2
de Weide
4 1 0 3 3 9 10 -1
Sc Angelslo
4 0 0 4 0 6 15 -9
Gramsbergen
1. Jur Kosters
5. Carlo Alfring
6. Rutger Dijk
10. Kelvin Jager
14. Sander ter Wijlen
16. Wouter Vink
19. Elwin van de Veen
21. Gerwen Reinders
22. Melvin Willems
Stephan Rahantomnam (Trainer)
Jorian Wubs (Trainer)
Henk Hultink (Leider)
Erik Bosch (Verzorger)
Pesse (zon)
1. Ruben Waninge
5. Dennis van Wijk
6. Arjan Kleine
7. Ezra Meijer
11. Patrick Poeste
15. Matthijs Veninga
18. Marco Hartman
John Kramer (Trainer)
Roelof Winters (Leider)
Bert Loof (Leider)
Geran Bruinenberg (Verzorger)
Emmen
1. Lars van de Swaluw
2. Patrick Eberhard
3. Jan Jaap Wever
4. Thom Alders
5. Olivier Cremers
6. Sem Nijkamp
7. Merik Sliedrecht
8. Resmon Roemahlewang
16. Jarno Mentink
Joeri van der Tuin (Trainer)
Erik Weerman (Leider)
Marinus Scholten (Verzorger)
de Weide
1. Renzo Hemmes
3. Vincent Coulier
5. Jacco Tuinstra
6. Marc vd Graaf
9. Joost Bosma
12. Sander Benjamins
15. Danny Muysson
19. Frank Benjamins
Hans Slender (trainer)
Marcel Smid (trainer)
Bert Blankenstein (verzorger)
Roel Benjamins (leider)
Ewoud Mersman (leider)
Sc Angelslo
1. Jarno Brands
8. Emiel de Vries
9. Gezim Luli
10. Ali Arslan
12. Jeroen de Groot
13. Nick Schwieters
14. Rick Zondag
15. Sander Nijstad
16. Tugay Yalcin
Andre Steenhuis (Trainer)
Stephan ter Beek (Trainer)
Wietze de Jong (Leider)
Ben Trip (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

E - de Eendracht, Zwartemeer

Scheidsrechter(s)
Gils
Vos
de Vries
Smid-Koerntjes
Vereniging Klasse Regio  
ASVB
2L Noord Zondag
Nieuw Buinen
2L Noord Zondag
Bruchterveld
3D Oost Zaterdag
Drenthina
2J Noord Zaterdag
EMMS
2K Noord Zondag
Thuis Uit    
Bruchterveld
Drenthina
0-2
EMMS
ASVB
1-2
Drenthina
Nieuw Buinen
2-0
Bruchterveld
EMMS
0-3
Nieuw Buinen
ASVB
1-1
Drenthina
EMMS
4-2
Nieuw Buinen
Bruchterveld
4-0
ASVB
Drenthina
1-0
EMMS
Nieuw Buinen
1-5
ASVB
Bruchterveld
3-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
ASVB
4 3 1 0 10 7 3 4
Drenthina
4 3 0 1 9 8 3 5
Nieuw Buinen
4 2 1 1 7 10 4 6
EMMS
4 1 0 3 3 7 11 -4
Bruchterveld
4 0 0 4 0 1 12 -11
ASVB
1. Ronald Veerbeek
2. Tim Renken
6. Thijs Nijland
7. Bruce Tunjanan
9. Mart van der Veen
10. Erwin Aukes
12. Wouter Siemens
14. Trevor Eiten
15. Joost Siemens
Loek Swarts (Trainer)
Henk Zwiers (Leider)
Roos Nijland (Verzorgster)
Nieuw Buinen
1. Marcel Waarsing
2. Thijs Hateboer
4. Denny Feiken
7. Robert Tieks
8. Theo Gennissen
9. Eddie Schoenmaker
10. Roy Feiken
Nick Berends (Trainer)
Berry Kuipers (Leider)
Cor Jongeling (Verzorger)
Bruchterveld
1. Koen Godeke
4. Koen Otten
5. Julian Smit
6. Luc Roeleveld
7. Luuk Benjamins
8. Lesley Op De Haar
9. Koen Dijk
10. Niek Dijk
A. Keuken (Trainer)
B. Godeke (Leider)
E. Schoemaker-Schepers (Verzorger)
Drenthina
1. Yannick Berends
4. Robin Fokkens
5. Jan Willem Geleijnse
6. Niek Haan
10. Joël Zweerink
11. Mark Lubberts
19. Stefan Holties
20. Max Alders
Peter Timmer (Trainer)
Bas Boersma (Leider)
EMMS
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Wedstrijddagen

  • 28-12-2020 18:00 - Voorronde
  • 30-12-2020 18:00 - Kwartfinale
  • 02-01-2021 18:00 - Halve finale
  • 06-01-2021 18:00 - Tussenronde
  • 09-01-2021 11:00 - Finale

Entree 2019/2020

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl