Deelnemers - 40e editie

  Vereniging Klasse Regio  
1.
Achilles 1894
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
2.
Avereest
3D Noord Zaterdag
3.
Balkbrug
4D Noord Zondag
4.
Bargeres
4D Noord Zondag
5.
Beilen
2K Noord Zondag
6.
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
7.
Borger
5F Noord Zaterdag
8.
Bruchterveld
4D Oost Zaterdag
9.
CEC
3C Noord Zondag
10.
CSVC
3D Noord Zaterdag
11.
Daarlerveen
4E Oost Zaterdag
12.
Dalen
2L Noord Zondag
13.
De Treffer '16
5E Noord Zondag
14.
de Weide
2J Noord Zaterdag
15.
Dedemsvaart
2K Noord Zondag
16.
DKB '44
4D Noord Zaterdag
17.
DOS '63
5A Noord Zaterdag
18.
Drenthina
2J Noord Zaterdag
19.
Drienerlo
3D Oost Zaterdag
20.
DSC '65
4D Noord Zondag
21.
DVC '59
4D Noord Zondag
22.
Dwingeloo
3D Noord Zondag
23.
DZOH
2J Noord Zaterdag
24.
EEC
5E Noord Zondag
25.
EHS '85
4D Noord Zondag
26.
Elim
2J Noord Zaterdag
27.
Emmen
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
28.
EMMS
2K Noord Zondag
29.
Erica '86
5F Noord Zaterdag
30.
Fit Boys
3D Noord Zaterdag
31.
Germanicus
2L Noord Zondag
32.
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
33.
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
34.
HOC
3C Noord Zondag
35.
HODO
3C Noord Zondag
36.
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
37.
Hoogeveen (zat)
3D Noord Zaterdag
38.
Hoogeveen (zon)
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
39.
HZVV
1E Noord Zaterdag
40.
Klazienaveen
2J Noord Zaterdag
41.
Kloosterhaar
3D Oost Zaterdag
42.
KSC
4D Noord Zondag
43.
Lemele
4D Oost Zaterdag
44.
LEO
3B Noord Zondag
45.
Lutten
3D Noord Zaterdag
46.
Marienberg
3D Oost Zaterdag
47.
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
48.
Muntendam
3B Noord Zondag
49.
Nieuw Balinge
4D Noord Zaterdag
50.
Nieuw Buinen
2L Noord Zondag
51.
NKVV
5F Noord Zaterdag
52.
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
53.
NWVV
5F Noord Zaterdag
54.
Olympia'28
3C Oost Zaterdag
55.
OVC '21
4D Noord Zondag
56.
OZC
3D Oost Zaterdag
57.
Pesse (zat)
5E Noord Zaterdag
58.
Pesse (zon)
3D Noord Zondag
59.
Protos
3C Noord Zondag
60.
Raptim
3C Noord Zondag
61.
Rolder Boys
2L Noord Zondag
62.
Ruinen
3C Noord Zondag
63.
Ruinerwold
4A Noord Zondag
64.
Sc Angelslo
4D Noord Zaterdag
65.
Sc Erica
3C Noord Zondag
66.
Sc Roswinkel
5E Noord Zondag
67.
Sc Stadskanaal
2L Noord Zondag
68.
SCD '83
3D Noord Zaterdag
69.
Schoonebeek
4E Noord Zondag
70.
SCN
4D Noord Zaterdag
71.
Sleen
4D Noord Zondag
72.
Sportl. Vroomshoop
4A Oost Zondag
73.
Staphorst
Hoofdklasse B Landelijk Zaterdag
74.
SVBC
5E Noord Zondag
75.
SVBO (zat)
4D Noord Zaterdag
76.
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
77.
SVV '04
3C Noord Zondag
78.
SVV '56
3D Oost Zaterdag
79.
Sweel (zat)
4E Noord Zaterdag
80.
Sweel (zon)
4D Noord Zondag
81.
Ter Apel '96 (zon)
3C Noord Zondag
82.
Tiendeveen
4D Noord Zaterdag
83.
Titan
4D Noord Zondag
84.
Twedo (zon)
3C Noord Zondag
85.
Valther Boys
5E Noord Zondag
86.
Valthermond
2L Noord Zondag
87.
VIOS
4D Noord Zondag
88.
Vitesse '63
4D Noord Zaterdag
89.
VKW
1F Noord Zondag
90.
Voorw. Westerhaar
2H Oost Zaterdag
91.
Weerdinge
3C Noord Zondag
92.
Weiteveense Boys
5E Noord Zondag
93.
Westerlee
5A Noord Zaterdag
94.
Witteveense Boys
5E Noord Zondag
95.
ZAC
2H Oost Zaterdag
96.
Zandpol
5E Noord Zondag
97.
Zuidwolde
2K Noord Zondag
98.
Zwartemeer
3C Noord Zondag
99.
Zwartemeerse Boys
4D Noord Zondag
100.
ZZVV
3D Noord Zaterdag

Entree 2018/2019

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl