Deelnemers - 38e editie

  Vereniging Klasse Regio  
1.
Achilles 1894
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
2.
Avereest
3C Oost Zaterdag
3.
Balkbrug
4A Noord Zondag
4.
Bargeres
5G Noord Zaterdag
5.
Beilen (zon)
2J Noord Zondag
6.
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
7.
Borger
3D Noord Zaterdag
8.
Bruchterveld
3D Oost Zaterdag
9.
CEC
5G Noord Zaterdag
10.
CSVC
3D Noord Zaterdag
11.
Daarlerveen
4E Oost Zaterdag
12.
Dalen
2J Noord Zondag
13.
de Weide
3D Noord Zaterdag
14.
Dedemsvaart
2K Noord Zondag
15.
DKB '44
3D Noord Zaterdag
16.
DOS '63
5A Noord Zaterdag
17.
Drenthina
2L Noord Zaterdag
18.
Drienerlo
3D Oost Zaterdag
19.
DSC '65
4D Noord Zondag
20.
Dwingeloo
3D Noord Zondag
21.
DZOH
1E Oost Zaterdag
22.
Edon
4C Oost Zaterdag
23.
EEC
5E Noord Zondag
24.
EHS '85
4D Noord Zondag
25.
Elim
2J Oost Zaterdag
26.
Emmen
1E Noord Zondag
27.
EMMS
2J Noord Zondag
28.
Erica '86
5F Noord Zaterdag
29.
Fit Boys
4D Noord Zaterdag
30.
Germanicus
1E Noord Zondag
31.
Gramsbergen
2J Oost Zaterdag
32.
Hardenberg '85
3C Oost Zaterdag
33.
HHC
Topklasse Landelijk Zaterdag
34.
HHCombi
5F Noord Zondag
35.
HODO
2J Noord Zondag
36.
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
37.
Hoogeveen (zat)
3D Noord Zaterdag
38.
Hoogeveen (zon)
Vierde divisie A Landelijk Zondag
39.
Hulzense Boys
2H Oost Zaterdag
40.
HZVV
Vierde divisie B Landelijk Zaterdag
41.
Klazienaveen
2J Noord Zaterdag
42.
Kloosterhaar
3D Oost Zaterdag
43.
KSC
4D Noord Zondag
44.
Lemele
4D Oost Zaterdag
45.
Lutten
3C Oost Zaterdag
46.
Marienberg
3D Oost Zaterdag
47.
MSC
4E Oost Zaterdag
48.
Nieuw Buinen
3D Noord Zondag
49.
Nieuwleusen
2J Noord Zaterdag
50.
NKVV
5G Noord Zaterdag
51.
Noordscheschut
1E Oost Zaterdag
52.
NWVV
4D Noord Zaterdag
53.
OVC '21
4D Noord Zondag
54.
OZC
3D Oost Zaterdag
55.
Pesse (zat)
5E Noord Zaterdag
56.
Pesse (zon)
2J Noord Zondag
57.
Protos
4D Noord Zondag
58.
Raptim
3D Noord Zondag
59.
Rolder Boys
1E Noord Zondag
60.
Ruinen
3C Noord Zondag
61.
Sc Angelslo
5G Noord Zaterdag
62.
Sc Erica
3D Noord Zondag
63.
Sc Roswinkel
5D Noord Zondag
64.
SCD '83
3D Noord Zaterdag
65.
Schoonebeek
3D Noord Zondag
66.
SCN
4D Noord Zaterdag
67.
SETA
5F Noord Zaterdag
68.
SJS
4E Noord Zaterdag
69.
Sleen
3D Noord Zondag
70.
Sleen (zat)
4D Noord Zaterdag
71.
Sportl. Vroomshoop
4A Oost Zondag
72.
SVBC
5D Noord Zondag
73.
SVBO (zat)
4D Noord Zaterdag
74.
SVBO (zon)
1E Noord Zondag
75.
SVV '04
3D Noord Zondag
76.
Sweel (zat)
4E Noord Zaterdag
77.
Sweel (zon)
3D Noord Zondag
78.
Ter Apel '96 (zon)
3D Noord Zondag
79.
TEVV
1F Noord Zondag
80.
Titan
3D Noord Zondag
81.
Twedo (zat)
5E Noord Zaterdag
82.
Twedo (zon)
3D Noord Zondag
83.
Valther Boys
5E Noord Zondag
84.
Valthermond
2K Noord Zondag
85.
VIOS
5D Noord Zondag
86.
Vitesse '63
3D Noord Zaterdag
87.
VKW
Vierde divisie A Landelijk Zondag
88.
Voorw. Westerhaar
2H Oost Zaterdag
89.
VVAK
4D Noord Zaterdag
90.
Weerdinge
3D Noord Zondag
91.
Weiteveense Boys
5D Noord Zondag
92.
Westerlee
5A Noord Zaterdag
93.
Wijster
4E Noord Zondag
94.
Witteveense Boys
5D Noord Zondag
95.
WVV (zon)
1F Noord Zondag
96.
Zandpol
5E Noord Zondag
97.
Zuidwolde (zon)
2J Noord Zondag
98.
Zwartemeer
3C Noord Zondag
99.
Zwartemeerse Boys
4D Noord Zondag
100.
ZZVV
3D Noord Zaterdag

Entree 2022/2023

Normaal

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 5

Finale

T/m 14 jaar
€ 4
Volwassenen
€ 8

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Klooster 75
7741 NC Coevorden

EMail

info@protosweering.nl