Deelnemers - 44e editie

  Vereniging Klasse Regio  
1.
ASVB
2L Noord Zondag
2.
Avereest
3D Noord Zaterdag
3.
Balkbrug
4D Noord Zondag
4.
Bargeres
4D Noord Zondag
5.
Beilen
2K Noord Zondag
6.
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
7.
Borger
5F Noord Zaterdag
8.
Bruchterveld
3D Oost Zaterdag
9.
Buinen
5E Noord Zondag
10.
CEC
3C Noord Zondag
11.
CSVC
3D Noord Zaterdag
12.
Daarlerveen
4E Oost Zaterdag
13.
Dalen
2L Noord Zondag
14.
de Weide
2J Noord Zaterdag
15.
Dedemsvaart
2K Noord Zondag
16.
DKB '44
4D Noord Zaterdag
17.
Drenthina
2J Noord Zaterdag
18.
DSC '65
4D Noord Zondag
19.
DVC '59
4D Noord Zondag
20.
DZOH
2J Noord Zaterdag
21.
EHS '85
4D Noord Zondag
22.
Elim
2J Noord Zaterdag
23.
Emmen
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
24.
EMMS
2K Noord Zondag
25.
Erica '86
5F Noord Zaterdag
26.
FC Klazienaveen
3D Noord Zaterdag
27.
FC Meppel
2J Noord Zaterdag
28.
Fit Boys
3D Noord Zaterdag
29.
Gasselternijveen
4D Noord Zondag
30.
Germanicus
2L Noord Zondag
31.
GOMOS
1F Noord Zondag
32.
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
33.
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
34.
HOC
3C Noord Zondag
35.
HODO
3C Noord Zondag
36.
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
37.
Hoogeveen (zat)
3D Noord Zaterdag
38.
Hoogeveen (zon)
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
39.
KSC
4D Noord Zondag
40.
Lutten
3D Noord Zaterdag
41.
Marienberg
3D Oost Zaterdag
42.
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
43.
MVV '69
4E Oost Zaterdag
44.
MVV Alcides
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
45.
Nieuw Balinge
4D Noord Zaterdag
46.
Nieuw Buinen
2L Noord Zondag
47.
NKVV
5F Noord Zaterdag
48.
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
49.
Olympia'28
3C Oost Zaterdag
50.
OVC '21
4D Noord Zondag
51.
OZC
3D Oost Zaterdag
52.
Pesse (zon)
3D Noord Zondag
53.
Protos
3C Noord Zondag
54.
Raptim
3C Noord Zondag
55.
Rolder Boys
2L Noord Zondag
56.
Rouveen
3C Oost Zaterdag
57.
Ruinerwold
4A Noord Zondag
58.
Sc Angelslo
4D Noord Zaterdag
59.
Sc Erica
3C Noord Zondag
60.
Sc Roswinkel
5E Noord Zondag
61.
SCD '83
3D Noord Zaterdag
62.
Schoonebeek
4D Noord Zondag
63.
SCN
4D Noord Zaterdag
64.
Sellingen
3C Noord Zondag
65.
Sleen
4D Noord Zondag
66.
Sportl. Vroomshoop
4A Oost Zondag
67.
SV Hoogersmilde
4A Noord Zondag
68.
SVBC
5E Noord Zondag
69.
SVBO (zat)
4D Noord Zaterdag
70.
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
71.
SVV '56
3D Oost Zaterdag
72.
SVZ
3B Noord Zondag
73.
Sweel (zon)
4D Noord Zondag
74.
Ter Apel '96 (zon)
3C Noord Zondag
75.
Tiendeveen
4D Noord Zaterdag
76.
Titan
4D Noord Zondag
77.
Twedo (zon)
3C Noord Zondag
78.
VAKO
3B Noord Zondag
79.
Valther Boys
5E Noord Zondag
80.
Valthermond
2L Noord Zondag
81.
VCG
5F Noord Zaterdag
82.
VIOS
4D Noord Zondag
83.
Vitesse '63
4D Noord Zaterdag
84.
Weerdinge
3C Noord Zondag
85.
Weiteveense Boys
5E Noord Zondag
86.
Willemsoord
3A Noord Zaterdag
87.
Witteveense Boys
5E Noord Zondag
88.
Zandpol
5E Noord Zondag
89.
Zuidwolde
2K Noord Zondag
90.
Zwartemeerse Boys
4D Noord Zondag
91.
Zwolsche Boys
3C Oost Zaterdag
92.
ZZVV
3D Noord Zaterdag

Wedstrijddagen

  • 28-12-2020 18:00 - Voorronde
  • 30-12-2020 18:00 - Kwartfinale
  • 02-01-2021 18:00 - Halve finale
  • 06-01-2021 18:00 - Tussenronde
  • 09-01-2021 11:00 - Finale

Entree 2019/2020

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl